گوشی ارزان مایکروسافت با عمر باتری بیش از یک ماه

گوشی ارزان مایکروسافت با عمر باتری بیش از یک ماه

microsoft-nokia1مایکروسافت پس از خرید نوکیا برای اولین بار گوشی بسیار ارزان قیمتی را عرضه کرده که پس از یک بار شارژ باتری برای مدت ۳۶ روز روشن می ماند.

به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از فارس نیوز، این گوشی که نوکیا ۱۳۰ نام دارد تنها ۱۹ یورو قیمت دارد و در دو مدل عرضه شده که برای نصب یک یا دو سیم کارت مناسب هستند. طراحی و عرضه این گوشی با هدف بازاریابی در چین، هند و آفریقا صورت گرفته است.

کارشناسان معتقدند هدف مایکروسافت از طراحی و عرضه این گوشی استفاده از شهرت نوکیا برای بازاریابی و درآمدزایی در کشورهای در حال توسعه است که در آنها هنوز هم می توان به استقبال از گوشی های ارزان قیمت امیدوار بود.

از جمله دیگر کشورهایی که این گوشی قرار است در آنها عرضه شود می توان به مصر، اندونزی، کنیا، نیجریه، پاکستان، فیلیپین و ویتنام اشاره کرد. قرار است این گوشی تا اخر تابستان در بازارهای هدف عرضه گردد.

قیمت هر دو مدل این گوشی که دارای یک یا دو سیم کارت هستند ۱۹ یورو خواهد بود. نمایشگر رنگی ۱٫۸ اینچی، صفحه کلید دارای ۹ دکمه به سبک گوشی های قدیمی، کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی و امکان پخش انواع موسیقی و ویدیو و همین طور رادیوی اف ام از جمله امکانات این گوشی است.

frzsh
frzsh